IGTV

From SEDS-USA Wiki
Revision as of 03:56, 16 October 2021 by Emborgburke5 (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

خرید ویو igtv از مواردی است که بعد از خرید لایک ارزان در رشد اینستاگرام اهمیت زیادی دارد. همان طور که می دانید اینستاگرام شبکه اجتماعی است که بر پایه محتوای تصویری فعالیت دارد. با توجه به بروزرسانی های اینستاگرام محدودیت های آن در محتواگذاری برداشته شده است. یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام در طول بروزرسانی ها محتوا igtv است که کار را برای مدیران اینستاگرام راحت تر می کند.

همانطور که می دانید اینستاگرام علاوه بر عکس امکان انتشار ویدئو را فراهم کرده است و اکنون شما می توانید ویدئوهایی با زمان بیشتر منتشر کنید و از این طریق اطلاعات بیشتری در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

اگرچه تعداد ویو در پست و igtv برای فالوورها نمایش داده نمی شود اما اینستاگرام تعداد آن را به عنوان ملاکی برای محبوبیت پیج شما قرار می دهد. هرچه این تعداد بیشتر باشد نرخ تعامل پیج شما بالاتر می رود و رشد بیشتری خواهید داشت. از جایی که بدست آوردن ویوهای بیشتر کار ساده نیست روش خرید ویو igtv این کار را ساده کرده است و می توانید با هزینه ناچیز بهترین نتیجه را بگیرید در ادامه توضیحات بیشتری در مای ممبر برای شما داریم.

اهمیت خرید ویو igtv اینستاگرام برای رسیدن به درآمدهای بالا و پیج اینستاگرام موفق

این روز ها بسیاری از کاربران اینستاگرام علاوه بر خرید ویو پست اینستاگرام خود به دنبال خرید ویو igtv برای پست های igtv خود هستند؛ اگرچه این روش کمک زیادی به رشد پیج آنها می کند ولی قبل از آن، بهتر است با دلایل و اهمیت آن آشنایی بیشتری پیدا کنیم. اول با این سوال شروع کنیم که آیا از قابلیت پست های igtv در پیج خود استفاده کرده اید؟

طولانی ترین ویدیو igtv که منتشر کرده اید چند دقیقه بوده است؟ آیا بازخورد مناسبی را نسبت به پست های igtv دریافت کرده اید؟ اگر پاسخ شما در این باره خیر است، در ادامه همراه ما باشید.

همان طور که می دانید این روز ها رقابت زیادی برای خلاقیت در تولید محتوا اینستاگرام به وجود آمده است. طبق تحقیقات انجام شده کاربران اینستاگرام توجه بسیار بیشتری را به پست های igtv نسبت به پست های عادی دارند. زمانی که تعداد بازدید از این محتوا در اینستاگرام بالا می رود به این معناست که فالوورها برای تماشای آن زمان می گذارند و به محتوای صفحه شما اهمیت می دهند. پس این رقابت عجیب نیست.

اینستاگرام بعد از بررسی تعداد بازدیدهای پست شما به کیفیت محتوای آن پی میبرد و به رشد بیشتر صفحه شما کمک می کند، به معنی که شما را به اکسپلور وارد می کند یا در نتیجه سرچ اینستاگرام خواهید بود. شما با خرید ویو igtv اینستاگرام به افزایش فالوورها، لایک و بازدید گرفتن بیشتر برای پیج خود کمک می کنید. توجه کنید استفاده از این روش در کنار خرید فالوور ایرانی و خرید خدمات دیگر اینستاگرام اهمیت زیادی دارد.

گام های موثر و مهمی که باید بعد از خرید ویو igtv اینستاگرام انجام دهید تا شاهد رشد بیشتری باشید

حال دیگر به طور کامل می دانید که خرید ویو igtv از چه میزان اهمیتی برخوردار است؛ مورد دیگری که باید از آن مطلع باشید، این است که بعد از خرید این نوع خدمات برای igtv، باید چه فعالیتی انجام دهید؟ به طور معمول بعد از این که شما برای پست های igtv خود ویو خریداری می کنید، تازه کارتان شروع شده است و باید فعالیت های زیر را انجام دهید.

برای رشد ویو igtv هشتگ گذاری حرفه ای انجام دهید

اگرچه همیشه از خرید هر نوع خدماتی برای پیج های اینستاگرام به عنوان عملی پر ریسک یاد می شود؛ چرا که مخاطبان با مطلع شدن از خرید شما حس نسبت به فعالیت شما پیدا نمی کنند و شاید صفحه شما آنفالو کنند. اما کارهای زیادی است که شما می توانید با انجام دادن آنها به صورت طبیعی پیج خود را رشد دهید. به صورتی که فالوورهای شما متوجه نمی شوند و در عین حال در کنار خدمات فعالیت به موقع انجام می دهید. اولین کاری که می توانید بعد از خرید ویو igtv انجام دهید، اقدام به هشتگ گذاری حرفه ای و مرتب با فعالیت صفحه خود کنید. گذاشتن هشتگ در ویدیو های igtv به شما کمک می کند تا کاربران واقعی هم آن پست را ببینند و اینکار رشد خوبی برای شما ایجاد می کند.

IGTV

در استوری از روش هایی هست که باید آن را امتحان کنید

حتما شما هم با استوری هایی رو به رو شده اید که در آن ها، از پست های igtv یاد شده است. این در واقع یک ترفند برای افزایش بازدید igtv به صورت طبیعی می باشد. در واقع بعضی اوقات به دلیل وجود یک سری اختلالات، پست های igtv به فالوور های نمایش داده نمی شود؛ لذا به همین دلیل با درج igtv در استوری، می توان پست را به این دسته از مخاطبان هم نشان داد. در واقع این کار قبل و بعد از خرید ویو igtv باید انجام شود.

انتشار آی جی تی وی در زمانی مناسب ویو igtv شما را به اوج می برد

یکی دیگر از فعالیت هایی که بعد از خرید ویو igtv باشد انجام دهید، انتشار پست در زمانی مناسب است. در واقع شما باید پست های igtv خود را زمانی از روز منتشر کنید که فالوور های شما در آن موقع فعال هستند. دقت داشته باشید که این فعالیت ها حتما انجام شوند تا علاوه بر خرید ویو، افزایش ویو به صورت طبیعی هم اتفاق بیفتد. زمان مناسب انتشار پست igtv را می توانید به راحتی با چک کردن اینسایت خود و بررسی آن به دست آورید.

با انتشار و خرید ویو پست های igtv می توانید خود را به یک برند حرفه ای تبدیل کنید

بسیاری از کاربران اینستاگرام با این که هنوز استفاده از قابلیت igtv را بلد نیستند، ولی باز هم تمایل به خرید ویو igtv دارند؛ طبیعتا قبل از آن، باید آشناییتی را با نحوه استفاده از این قابلیت داشته باشید. در ادامه به دو روش انتشار آی جی تی وی می پردازیم.

انتشار IGTV از طریق اینستاگرام

طبیعتا هر قابلیتی که برای اینستاگرام به وجود می آید، روش استفاده از آن درون همین برنامه هم در دسترس قرار می گیرد؛ این مورد برای استفاده از قابلیت igtv هم صدق می کند. لذا ما در ادامه قبل از این که شما اقدام به خرید ویو igtv کنید، به آموزش این کار می پردازیم.

در مرحله اول وارد اینستاگرام شوید و بر روی آیکون + کلیک کنید.

سپس ویدیو مدنظر خود را انتخاب کنید.

بعد از این که ویدیو خود را انتخاب کردید، برای این که ویدیو در اینستاگرام به صورت igtv منتشر شود، گزینه https://dailyuploads.net/sanw45n6m371 را انتخاب کنید؛ چنانچه گزینه Short video را انتخاب کنید، پست شما در قالب ویدیو یک دقیقه ای منتشر می شود.

حال این قسمت کاور مدنظر ویدیو خود را انتخاب کنید.

http://www.filedropper.com/igtvvefhz باید به بخش تنظیمات ویدیو هدایت می شوید؛ باید در این بخش عنوان و توضیحات ویدیو خود را درج کنید.

حال بخش بعدی با انتخاب گزینه post a preview می توانید پیش نمایشی از igtv خود را مشاهده کنید.

سپس در مرحله آخر کافی است بر روی گزینه post کلیک کنید تا ویدیو شما در قالب igtv منتشر شود.

انتشار IGTV از طریق برنامه مخصوص خود

خوشبختانه به قدری پست های igtv از محبوبیت و اهمیت زیادی برخوردارند که برنامه اینستاگرام به صورت مجزا، یک اپلیکیشن برای استفاده از این قابلیت به وجود آورده است. لذا شما می توانید برنامه را قبل از خرید ویو igtv نصب کنید و مراحل زیر را برای استفاده از آن نیز دنبال کنید.

در ابتدا برای ایجاد ویدیو های igtv ابتدا برنامه igtv را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

سپس در مرحله دوم برنامه را باز کنید و پس از ایجاد اکانت، بر روی آیکون + کلیک کنید.

حال در این بخش باید یک ویدیو را برای igtv خود آپلود کنید.

در این مرحله کافی است برای ویدیو مدنظر خود، یک کاور مشخص کنید.

سپس در این بخش مانند ایجاد igtv از طریق اینستاگرام، باید عنوان و توضیحات مدنظر خود را برای igtv تعیین کنید؛ همچنین در این قسمت می توانید مشخص کنید که igtv شما در پروفایل شما به عنوان یک پست منتشر شود یا خیر؟

حال در مرحله آخر کافی است بر روی گزینه post کلیک کنید تا igtv شما منتشر شود.

سخن نهایی درباره خرید ویو igtv

دقت داشته باشید که خرید ویو igtv مانند خرید فالوور بسیار مهم است و در آن باید به یک سری نکات دقت کنید. همان طور که می دانید هر مخاطب می تواند از ماهیت کاربری که پست های شما را دیده اند مطلع شوند؛ لذا از ملیت کاربرانی که در ویو igtv شما ثبت می شوند حتما مطلع باشید. در واقع وضعیت نباید طوری باشد که مخاطبان متوجه خرید شما شوند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در حوزه ویدئو igtv به این لینک مراجعه کنید و از دانش آن بهره ببرید.