Main Page

From SEDS-USA Wiki
Jump to navigation Jump to search

Czy wysyłacie zagranicę? Jak najbardziej tak - ze względu na ograniczenia logistyczne wyłącznie po przedpłacie na konto bankowe. dokumenty kolekcjonerskie zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby – jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, z chęcią doradzimy najlepsze rozwiązania i zagwarantujemy dowód osobisty kolekcjonerski najwyższej klasy. Oferowany dokument posiada zabezpieczenia jak w oryginale: prawdziwy HOLOGRAM, grawerowanie wyczuwalne pod palcami, farbę OVI na napisie „Rzeczpospolita Polska” oraz transparentne okienko w dolnym prawym rogu. |

Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby każdy oferowany przez nas dowód osobisty kolekcjonerski był gwarancją odpowiedniej jakości. |

Produkujemy i sprzedajemy karty legalnie, ponieważ nie naruszją one żadnych praw własności intelektualnej. |

Proponujemy wykonanie kopii dowodu osobistego, prawa jazdy.

Wysokiej jakości druk offsetowy na karcie PVC. Wszystkie dane na karcie (przód i tył) wraz ze zdjęciem zostaną wprowadzone zgodnie z wypełnionym przez Ciebie formularzem zamówienia.

NOWY Kolekcjonerski Dowód Osobisty Polski posiada zabezpieczenia charakterystyczne dla oryginalnego dokumentu, m.in.: transparentne znaki Braille’a, druk laserowy, wypukłe napisy wyraźnie wyczuwalne dotykiem, hologram z prawej strony zdjęcia (litery RP wpisane w mapę Polski) oraz farba optycznie zmienna (mapa Polski z literami RP na odwrocie karty), nadruki UV (zabezpieczenia widoczne pod światłem ultrafioletowym), folia soczewkowa (folia lentikularna) na miniaturce zdjęcia z datą ważności dokumentu, zabezpieczenia kątowe (boczne - widoczne pod światłem i wyczuwalne dotykiem).

kolekcjonerski dowód osobisty oraz posiadanie naszych kart jest zupełnie legalne, jednakże używanie ich w celu potwierdzenia swojego wieku lub uprawnień, których nie posiadamy jest zabronione i może prowadzić do kłopotów z prawem.

Dokumenty kolekcjonerskie świetnie sprawdzają się przy okazji różnych okoliczności, chociażby w charakterze unikalnego prezentu.

Kiedy otrzymam kod śledzenia mojej paczki Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy upominek, który będzie doskonałą pamiatką dla wymagających kolekcjonerów. W naszej ofercie znajdą Państwo: kolekcjonerskie dowody osobiste, prawa jazdy, czy popularny kolekcjonerski nowy dowód osobisty Sprawdź co nas wyróżnia wśród innych.

Do paczek zagranicznych zawsze oferujemy pełny tracking - tak, aby mogli Państwo je śledzić.