Tipy pro vber sprvn webhostingov spolecnosti

From SEDS-USA Wiki
Jump to navigation Jump to search

Vetšina majitelu firem chápe hodnotu vytvárení kvalitního webového obsahu a duležitost vývoje responzivního firemního webu. Proces výberu spolehlivá webhostingová spolecnost je casto prehlížena nebo podcenována.

Když si majitelé firem najdou cas na výber spolehlivé webhostingové spolecnosti, zajistí, aby jejich webové stránky byly vždy dostupné a zabezpecené. Rozhodování založené pouze na cene muže být katastrofální. Zjistete, co presne wedos sleva, jeho duležitost a naše nejlepší tipy, které vám pomohou vybrat toho správného hostitele pro vaši firmu.

Jak si vyberu webhostingovou službu?

Zde je 10 tipu pro majitele firem, které jim pomohou vyberte si správného hostitele pro svuj web. Mužete se vyhnout drahým chybám, které by vaší spolecnosti mohly zpusobit vážné problémy. Aby byl váš web profesionální A pokud je to možné, meli byste také zvážit najmutí nejlepších webových designéru a designérských spolecností.

1. Urcete, jaký typ webhostingu potrebujete.

Je to možné zúžit možnosti, pokud jde o webhosting. Pokud plánujete vytvorit webovou stránku, která nabízí videoblogy, 24hodinové živé vysílání a možnost návštevníku registrovat se a nahrávat vlastní videa, bude váš web vyžadovat více funkcí než nekdo, kdo používá svuj web jako virtuální životopis. Webové stránky, které mají velký denní provoz, pravdepodobne nebudou na sdíleném webovém serveru dobre fungovat, protože tyto servery jsou navrženy tak, aby vyhovovaly mnoha malým webum, které mají omezené požadavky.

2. Vyberte správný hostingový balícek

I když sdílené wedos sleva je oblíbená možnost pro malé podniky, prichází s nižší cenou a vetším rizikem pomalé doby odezvy webových stránek. To je pravdepodobne zpusobeno prílivem provozu na serveru s omezenou šírkou pásma. Pomalé webové stránky odvádejí zákazníky a mohou vás stát hodne. Volba jako virtuální privátní server (VPS) je o neco dražší, ale poskytuje rychlejší a vyšší- kvalitní webový výkon a poskytuje lepší zákaznickou zkušenost. VPS hosting je efektivnejší varianta pro vetší weby s vyšší predpokládanou návštevností.

3. Podívejte se na recenze webhostingových spolecností.

Pri pruzkumu spolehlivosti a reputace webového hostitele mužete odkazovat na duveryhodné webové stránky. Jak najít nejaké problémy nebo stížnosti které jsou v souladu s webhostingovými spolecnostmi, stojí za to podívat se na recenze tretích stran. Venujte pozornost tomu, jak reagují na stížnosti zákazníku. To vám dá predstavu o tom, jak poskytovatel hostingu jedná s nespokojenými zákazníky .

4. Najdete správnou šírku pásma.

I když vetšina nových webu nevyužívá velkou šírku pásma, je duležité, aby zde byl prostor pro rust. Je duležité zajistit, aby vás vybraný webový hostitel nezablokoval v plánu s pevnou šírkou pásma a poté si úctovejte další poplatky, pokud jej potrebujete upravit. [Precíst související clánek: Jaká je nejlepší rychlost internetu pro vaši firmu?]

4

Když jste novým majitelem firmy s omezeným rozpoctem, muže být velmi lákavé zaregistrovat se u webhostingové spolecnosti nabízející nejnižší cenu. Ac to muže znít jako klišé, dostanete jen to, co zaplatíte. Nízká cena muže znamenat pomalé servery, špatný zákaznický servis nebo spojení s tisíci neprofesionálních webu.

6. Prectete si smluvní podmínky.

Lidé prijímají smluvní podmínky spolecnosti, aniž by je cetli. To muže vést k nežádoucím poplatkum, zásadám a omezením, kterých byste si meli být vedomi. Smluvní podmínky casto zahrnují zásady vrácení penez. To je duležité si uvedomit v prípade, že máte špatnou zkušenost nebo chcete najít lepší služby.

7. Vyzkoušejte zákaznickou podporu.

Je duležité najít zpusob, jak mohou zákazníci kontaktovat webhostingové spolecnosti, když je hledají. Jsou k dispozici prostrednictvím chatu, telefonu nebo e-mailu? Pokud ano, to je skvelé. Ted je otestujte. Nyní mužete videt, jak zákaznická podpora reaguje, a posoudit kvalitu jejich zákaznických služeb. Pred zakoupením jakýchkoli služeb otestujte každou funkci podpory, abyste zjistili, zda splnují potreby vaší spolecnosti.

8. Uvedomte si plán zálohování.

Nezáleží na tom, zda vaše webové stránky byly mimo provoz nebo zda jste prišli o data svého webu. Nezáleží na tom, proc vaše webové stránky nefungují nebo jaká byla prícina. Vše, co musíte udelat, je zjistit, zda má webhostingová spolecnost plán zálohování. Náklady na obnovu smazaných dat, kódu a obsahu z webové stránky mohou jít do stovek nebo dokonce tisícu. Premýšlejte také o tom, jak dlouho by prestavba vašeho webu trvala. Pri pruzkumu potenciálních webových hostitelu zvažte prístup podle nejhoršího scénáre.

9. Zeptejte se na bezpecnostní prvky.

Dokonce i malý obchod v Idahu muže být zranitelný vuci narušení bezpecnosti. Secure Sockets Layer je duležitá funkce pro webhostingové spolecnosti k ochrane soukromých dat zákazníku. Tato funkce je zásadní pro bezpecný a bezpecný wedos slevový kupon webhosting a mela by být poskytována spolecností spolecnosti.

10. Vyhýbejte se novému cloveku, který nezvládá rust.

Nové webhostingové spolecnosti casto nabízejí nízké ceny v nadeji, že to vynahradí velkým prílivem klientu. Mnoho nových hostingových spolecností postrádá zkušenosti se správou tolika klientu najednou. Je lepší zustat u zavedené spolecnosti, která je schopna zvládnout rust, aniž by ohrozila zkušenosti klientu.